Офісні перегородки з профілю ALUTECH ALT 110

ALT110 - система офісних перегородок, яка призначена для організації робочого простору і формування різних функціональних приміщень з метою створення комфортних умов для роботи.

Система ALT110 пропонує великий ряд архітектурних рішень для додання приміщенням необхідного геометричного розміру. Можливо одинарне і подвійне скління склом товщиною 4, 5, 6 і 8 мм. Допускається використання безосколкового скла, а також встановлення вбудованих жалюзі. Глухе заповнення у два ряди може виконуватися за допомогою гіпсокартону, ДСП, МДФ, гіпсовініла, і будь-яких інших матеріалів товщиною від 4 до 16 мм. Як матеріал під глухе заповнення в 1 ряд використовується МДФ 8 мм.

Видима ширина стійки 40 мм, що візуально надає конструкції легкість і прозорість. У разі застосування економ-стійки, видима ширина профілю перегородки всього 30 мм. Виконані з високоякісного алюмінію кришки-засувки надають ідеальну чіткість ліній, і є прекрасним декоративним елементом вашого офісу. Профільна система дозволяє комбінувати скляні та глухі секції, використовувати тоноване, матове, декоративне скло, жалюзі різних типів. Практично необмежений вибір видів, кольорів і фактур для глухого заповнення дозволяє створити унікальний інтер'єр, який цілком відповідає смаку замовника і стилю компанії. Спеціальний алюмінієвий профіль дозволяє прокладати всередині конструкції офісних перегородок електричні, телефонні та комп'ютерні кабелі. При цьому можливе встановлення розеток і вимикачів з обох сторін перегородки на її вертикальних і горизонтальних профілях. Конструктивні особливості алюмінієвої системи перегородки дозволяють досягти високого рівня звукоізоляції і створити сприятливу робочу атмосферу в офісі.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6.
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863.
  • З’єднання: З’єднуючі кутові деталі зі сталі та алюмінієвого сплаву,самонарізні гвинти, підкладки з пластика.
  • Фурнітура: Виробництва європейських компаній Giesse, Fapim, Master, Monticelli, Stublina.
  • Способи покриття: Порошкове покриття поліефірними фарбами, відповідає вимогам Qualicoat, вибір кольору за шкалою RAL; анодування в 14 кольорах, що відповідає вимогам Qualanod.