Маркізи з падаючим ліктем

Маркізи - це функціональний зовнішній сонцезахист, який має незаперечну перевагу в порівнянні з іншими сонцезахисними конструкціями. Маркізи дозволяють затінити приміщення як зовні, так і всередині, при цьому, вони не перешкоджають доступу повітря і світла, а також не закривають вид з вікна. Ще однією перевагою маркіз є їх енергозберігаюча функція. Влітку маркізи відображають основну частину ультрафіолетового випромінювання, захищають приміщення від перегріву і дозволяють скоротити витрати на кондиціонування.

Варіанти виконання маркіз з падаючим ліктем:

  • Відкрита балконна маркіза

Класична маркіза з можливістю регулювання кута нахилу, дозволяє легко керувати затінюванням навіть невеликих віконних прорізів, зберігаючи огляд з вікна. Чудово підходить для декорування дверей і вікон, балконних прорізів, комерційних фасадів. Також є варіант системи з касетою, яка захищає вал з тканиною від опадів і забруднення.

  •  Маркіза з елементами ковки

Модифікація системи з падаючим ліктем в дизайнерському виконанні. Застосовуються декоративні ковані елементи в непідпружинених ліктях і наконечниках. За запитом система може бути з керуванням.

ширина max [mm]:   3000
виступ max [mm]:   1400
кут [mm]:   по запиту
Тканина   PARA Tempotest
Управління   без управління (управління по запиту)
доступна кольорова комплектація   індивідуальне фарбування в колір згідно каталогу RAL