Класичний фасад

Стійко-ригельна фасадна система ALT F50 призначена для виготовлення огороджувальних світлопрозорих конструкцій різної складності: навісних стінових огороджувальних конструкцій будинків, похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, зимових садів і т.д. В системі передбачено дуже багато технічних рішень по зовнішньому і внутрішньому виконанню фасадних конструкцій, можлива установка дверей і вікон різного типу відкривання.

Система ALT F50 призначена для виготовлення легких стінових огороджень підвісного та заповнюючого типу, а також для виготовлення похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, куполів, зимових садів та інших просторових конструкцій. Каркасом несучої конструкції є вертикальні (стійки) і горизонтальні (ригелі) елементи з видимою шириною 50 мм, яка підкреслює легкість і прозорість вітражних конструкцій.

Великий вибір ригельних профілів дозволяє при необхідності встановлювати ригель однакового зі стійкою розміру - це зручно при монтажі в місцях примикання огороджувальної конструкції до перекриттів будівлі або при установці автоматичних розсувних дверей в фасадну конструкцію.

Використання наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (скло, склопакети, теплоізоляційні панелі та інше) товщиною від 4 до 56 мм. Скління, а також встановлення панелей або віконних блоків здійснюються зовні будівлі. У конструкцію фасаду можуть встановлюватися вікна і двері будь-якого типу відкривання.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
  • Ізоляційні профілі: PVC-U-HI - довговічний, стійкий до низьких температур, пластифікований матеріал з низькою теплопровідністю і високою довговічністю.
  • Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії
  • Способи покриття: Порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування - вимогам Qualanod