Інтер’єрні перегородки з профілю ALUTECH ALT 111

Система інтер'єрних перегородок ALT111 є ідеальним інструментом для організації робочого простору в приміщеннях і відкриває широкі можливості для створення інтер'єрів будь-якого призначення. Система ALT111 може бути встановлена в торгових комплексах, банках, громадських будівлях, виробничих і адміністративних приміщеннях, фітнес-центрах, навчальних і наукових закладах.

 ALT111 дозволяє збирати перегородки заввишки більше 4,5 м. Відмінною особливістю профілів системи є максимально ефективний розподіл металу по перетину, що має оптимальну геометричну форму. Маючи невелику масу і габаритні розміри, профілі відрізняються високими інерційними характеристиками, що стало можливим завдяки унікальному способу притиску заповнення, реалізованому в даній системі.  В системі ALT111 передбачено використання заповнення товщиною від 4 до 12,5 мм. Основним елементом, що визначає величину проміжку під встановлення полотна заповнення, є ущільнювач. Ущільнювач пропонується сірого кольору, близького до кольоруRAL9006, що покращує естетичність і зовнішній вигляд готової перегородки.

У двері з алюмінію з подвійним заповненням можливе встановлення жалюзі.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6.
  • Ущільнювачі: З термопластичних еластомерів TPE.
  • З’єднання: З’єднуючі кутові деталі зі сталі та алюмінієвого сплаву, самонарізні гвинти, підкладки з пластика.
  • Фурнітура: Виробництва європейських компаній Oxidal, Casma, Master, Fapim.
  • Способи покриття: Порошкове покриття поліефірними фарбами, відповідне вимогам Qualicoat, вибір кольору за шкалою RAL; анодування в 14 кольорах, що відповідає вимогам Qualanod.