HPL - панелі

Панелі HPL - це композитний матеріал, який був створений не так давно. Головне його завдання полягає в продовженні терміну експлуатації будівлі в самих різних кліматичних зонах, захист від атмосферного впливу, навіть найагресивніших його проявів. Матеріал має багатошарову структуру, в якій кожен шар виконує свою функцію.

HPL панелі - це матеріал майбутнього з багатою гамою кольорів і відтінків, які зберігають насичений колір протягом усього терміну експлуатації, оскільки є стійкими до вигорання і забруднення.

Покриття HPL панелей ідеально імітує натуральні матеріали, такі як дерево або камінь, а різноманітність декорів (більше 300) дозволяє втілити в життя практично будь-які дизайнерські рішення.

HPL панелі можна монтувати в будь-який час року при будь-яких погодних умовах, на відміну від багатьох фасадних матеріалів, для яких існує певний ряд обмежень.

Випускаються моделі стандартних розмірів: товщина – від 3 мм до 20 мм, найбільша ширина - 1300 мм, максимальна довжина – 3,5 м.. Завдяки своїм характеристикам, вони можуть використовуватися в наступних сферах:

  • Зовнішнє оздоблення стін і фасадів;
  • Внутрішнє оздоблення стін в спортивних, торгових і офісних приміщеннях;
  • Використання в дизайні ресторанів і магазинів.

Панелі досить легкі і володіють найбільшою жорсткістю серед аналогічних матеріалів та мають дуже міцний зв'язок між шарами. Цей фактор робить матеріал стійким до ударів, вібрацій, особливо, в місцях механічного кріплення.

Крім цього, він прекрасно протистоїть перепадам температури від -60 до +80 градусів Цельсія, стійкий до хімічного впливу і впливу сонця.

HPL панелі легкі в догляді. При необхідності їх можна з легкістю помити і почистити, так як на поверхні немає нерівностей і пор, куди б міг забиватися бруд. Ця ідеально рівна поверхня також сприяє тому, що вони не відображають сонячного світла. Монтаж даного матеріалу дуже простий, а використання видимої і невидимої системи кріплень дозволяє реалізувати найрізноманітніші дизайнерські ідеї.

Переваги HPL-панелей:

  • висока міцність - твердість поверхні, міцність на вигин
  • висока стійкість до хімічних речовин, біологічних дій, до впливу пара і води
  • стійкість до вандалізму, ударостійкість
  • стабільні форми і розміри, великі формати аркушів
  • простота і всесезонність монтажу
  • клас вогнестійкості Г1
  • оригінальний естетичний зовнішній вигляд

Механічні характеристики:

Відносна щільність, г/см: 3 1,450 - 1,550 DIN 52350

Гранична міцність при вигині, Н/мм: 2 >90 N/mm2 EN 438

Модуль пружності, Н/мм: 2 >9,500 N/mm2 EN 438

Межа міцності на розрив, Н/мм: 2 >90 N/mm2 EN 438

Коефіцієнт теплопровідності, W/mK: +0,3 W/mk DIN 52328

Температурна терпимість, С: від -40 до +130 С

Вогнестійкість: клас Г1