Гаражні ворота серії Classic (ALUTECH)

Завдяки покращеній теплоізоляції, підвищеній міцності і високій стійкості до корозії гаражні ворота серії Classic підходять для роботи навіть в найжорсткіших умовах!

Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм.

Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт.

Товщина панелі 45 мм - запорука відмінної теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі воріт можна порівняти з аналогічними характеристиками цегляної стіни товщиною 60 см. Ворота дозволяють щорічно економити кошти на опаленні приміщення. Проміжні петлі і роликові кронштейни з нержавіючої сталі AISI 430 володіють високими антикорозійними властивостями. Це гарантує надійну роботу воріт в приміщеннях з підвищеною вологістю і прибережних районах. Завдяки конструкції сендвіч-панелі полотно воріт відрізняється високою стійкістю до ударних і вітрових навантажень. Ворота витримують вплив вітру швидкістю до 120 км / год. Три типи монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота Classic практично в будь який гаражний отвір.

Для монтажу воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні і 125 мм при використанні електроприводу.

  • Конструкція панелі товщиною 45 мм. забезпечує високу стійкість до вітрових та ударних навантажень.
  • Підвищена щільність пінополіуретанового наповнення (46-7км/м3) забезпечує жорсткість ворітного полотна і високу стійкість до деформації.
  • Роликові кронштейни і петлі з нержавіючої сталі.
  • Цинкове покриття товщиною 16мкм – основа високих антикорозійних властивостей панелі.