Двері з алюмінієвого профілю - це надійний захист вашої квартири чи офісу. Такі двері не будуть пропускати шум та утримуватимуть певну температуру повітря. Також алюмінієві двері дуже міцні та довговічні. Великою популярністю користуються розсувні двері

Замовити встановлення алюмінієвих дверей можна у спеціалістів компанії КТБ Group. Також ви можете замовити алюмінієві вікна.

Двері з алюмінію – справжня знахідка для комфортних і незвичайних рішень. Естетичний вигляд, з’єднувальні можливості з іншими матеріалами, міцність і тривалий термін служби – це все робить алюмінієві двері фаворитами серед своїх побратимів. 

Такі двері можна встановлювати як ззовні, так і всередині приміщень.

 

Типи відкривання алюмінієвих дверей:

Розсувні – зручність в експлуатації і економія простору. І до речі, розсувні двері можуть бути автоматизованими.

Розпашні – за типом відкривання не відрізняються від інших звичних нам дверей, при цьому такі двері набагато легші і довговічніші.

Маятникові – цікаве рішення, що дозволяє відсувати двері в бік.

Радіусні двері – яскрава демонстрація переваг пластичного алюмінію перед  іншими матеріалами. Такі двері мають напівкруглу форму.

Револьверні – крутяться навколо осі стулки, що розділяють вхідний і вихідний повітряні потоки, тим самим забезпечуючи збереження температурного режиму в приміщеннях, які часто відкриваються.

 

Нагадаємо, що двері, як і вікна можуть бути виготовлені з «теплого» та «холодного» алюмінієвого профілю, тому спектр застосування таких дверей практично не обмежений.