Двері з профілю Alutech C48

Система алюмінієвих профілів ALUTECH ALT C48 призначена для архітектурної внутрішньої і зовнішньої забудови, що не вимагає термоізоляції. Система дозволяє виготовляти конструкції зовнішніх і внутрішніх дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп, тамбурів, вітрин і внутрішніх перегородок в будь-яких адміністративних і громадських будівлях і приміщеннях.

На базі ALT С48 можливе виготовлення наступних типів виробів: двері класичні компланарні, двері з пазом FAPIM, стулки для автоматичних розсувних дверей, вікна, комбіновані конструкції.

Віконно-дверна система без терморозриву ALT C48 має базовий розмір 48 мм для рами і 56мм для стулки. Несучі профілі системи розділені на три типорозміри по ширині коробки: 26мм, 36мм, 50мм. Всі профілі системи (рама, імпост, цоколь, стулка, що компенсують профілі) мають однакові посадкові розміри під вирівнюючі та сполучні куточки.

Відмінною особливістю системи ALT C48 в порівнянні з аналогічними є відсутність операцій фрезерування підпряжних профілів нижнього примикання дверей.

Як заповнення в конструкціях серії ALT C48 може бути використано скло, склопакети або сендвіч-панелі товщиною до 34 мм. Заповнення фіксується штапіками.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6

  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863

  • Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії
  • Способи покриття: Порошкове покриття будь-якого кольору і постачальника, відповідає вимогам Qualicoat, анодування – вимогам.