Безрамне засклення

Безрамне засклення - це сучасна, стильна і модна суцільноскляна конструкція особливого типу, без рам і вертикальних стійок  Ідеально підходить для скління прилеглих до будинку приміщень: терас, балконів, веранд, лоджій, а також окремих будівель (альтанок, зимових садів і т.і.).

Використання безрамного скління різних об’єктів (балконів, лоджій, терас) дозволяє забезпечити максимальну проникність світла і розширити оглядовість. Змонтована конструкція в закритому стані має вигляд однорідної стіни зі скла. Балкон або лоджію, можна повністю відкрити, зсунувши полотна (частини) скла до однієї із стін балкону та склавши “книжкою”. Скляні частини займають мало місця і надійно фіксуються. При цьому повне відкриття і закриття балкону займає мінімум часу (20-25 секунд) і не потребує зусиль­­­ – система оснащена механічними роликами, завдяки чому полотна легко пересуваються навіть однією рукою. Вони надійні в експлуатації при будь-якій погоді і в будь-яку пору року. Щілини між стулками і бічними стінами балкона заповнюють спеціальним герметиком. Роликові опори надійно захищені від потрапляння вологи, тому навіть взимку механізм не заїдає. Конструкція дозволяє встановлювати різні режими провітрювання вашої лоджії чи балкону, для цього передбачено надійний механізм фіксації відкритих полотен. Оскільки, вони складаються повертаючись на 90о, їх зручно мити з обох боків, не перегинаючись через перила.

  • Конструкція безрамного скління може повторити форму Вашого балкона (лоджії, тераси) - ламаний контур, овальний, прямокутний і т.п.
  • Конструкція складається з високоміцних алюмінієвих профілів та загартованого скла товщиною 8 - 10 мм (холодний тип скління).
  • Алюмінієві профілі можна пофарбувати в будь-який колір згідно каталогу RAL.
    Загартоване скло в 5 разів міцніше від звичайногою. Краї скла шліфуються.
  • Максимальна висота скління може бути не більше 3000 мм. Максимальна ширина секції розраховується в залежності від  її ваги.