Балконна система ALUTECH ALT100

Рами балконного скління ALT 100 - серія алюмінієвих профілів, призначених для скління балконів і лоджій. Система включає профілі для виготовлення конструкцій розсувного, розпашного і глухого скління. Всі вони можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників і з'єднувачів.

Конструкція виробу являє собою прямокутну раму монтажною глибиною 60 мм, по направляючим якої за допомогою роликів рухаються стулки. Конструкція роликів дозволяє регулювати положення стулки по висоті і забезпечує плавний хід. Стики між стулками ущільнюються щітковим ущільнювачем, наявність якого забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчанню. Видима ширина профілю стулок становить 50 мм. Спеціальні обмежувачі переміщення стулки вгору виключають ймовірність її випадання при поривах вітру. Для забезпечення безпеки передбачена клямка, що блокує стулки в закритому вигляді. Кількість стулок у конструкції може варіюватися в залежності від ширини і висоти необхідного скління.

Система проста в збиранні і встановленні, не вимагає дорогого устаткування для обробки. В розсувній частині балкона профіль рами і стулок зарізається під кутом 90 °. 

Даний профіль також дозволяє виготовляти внутрішні дверні конструкції (розсувні двері), інтер’єрні перегородки, тераси та ін..

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
  • З’єднування: З'єднувальні кутові деталі з алюмінієвого сплаву, самонарізні гвинти зі сталі.
  • Способи покриття: Порошкове покриття поліефірними фарбами, відповідне вимогам Qualicoat, вибір кольору за шкалою RAL; анодування в 14 кольорах, що відповідає вимогам Qualanod.

Рекомендовані