Автоматика до ролет

Автоматика для ролет забезпечує зручність, надійність і гарантує безпеку управління ролетними механізмами, а також дозволяє контролювати доступ на будь-яку закриту територію. Система автоматичного управління ролетою зазвичай складається з електроприводу (мотора), встановленого всередині валу ролети, і вимикача або пульта управління. При використанні приводу полотно кріпиться за допомогою ригельних кілець або фіксуючого профілю. Автоматичне управління забезпечує зручний підйом і опускання ролет без стомлюючого обертання ручкою або намотування полотна за допомогою стрічки. Електродвигуни мають різноманітні функції. Потужність і системи управління дозволяють автоматизувати ролетні системи будь-яких розмірів і забезпечити максимально зручний і безпечний спосіб управління.

Електроприводи Alutech це економічне рішення для автоматизації ролетних систем.
Дані приводи виробляються під контролем фахівців Alutech на одному з найбільших підприємств, з урахуванням всіх вимог отриманих на основі нашого досвіду в даній галузі.
Ця співпраця дозволяє запропонувати ринку:
• електроприводи найвищої якості, адаптовані до кліматичних умов, властивим різним регіонам СНД;
• простий монтаж і легку настройку за рахунок зручних аксесуарів розроблених спеціально для даних приводів
Мотори Alutech - це просте і економічне рішення, в тому числі для тендерних і бюджетних об'єктів.

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЛЕТ SOMFY
Електроприводи Somfy - бездоганна якість і інтелектуальні рішення для автоматизації ролет.
Компанія Somfy є світовим лідером і новатором в області автоматизації ролетних систем, виробником, який пропонує завжди оригінальні і практичні рішення, новітні розробки і найвищу якість продукції.
Оригінальна конструкція приводів, дорогі матеріали і якість обробки деталей забезпечують високу надійність і безшумну роботу приводів, гарантують тривалу експлуатацію в широкому діапазоні температур (-25 ° C ÷ +70 ° C).
Асортимент Somfy представляє весь можливий функціонал внутрішньовальних електроприводів і дозволяє вибрати найкраще рішення для кожного окремого випадку.
Електроприводи Somfy - це відмінне рішення:
• для нестандартних умов експлуатації - при низьких і підвищених температурах (наприклад, у виробничих приміщеннях);
• для тих, хто цінує передові технології, комфорт і безпеку, високу якість життя і престиж.

АВТОМАТИКА NERO ELECTRONICS
Автоматика Nero Electronics - доступний комфорт управління ролетними системами.
Компанія Nero Electronics - це спільне білорусько-німецьке підприємство, яке розробляє і виробляє високоякісні електронні пристрої для керування електроприводами ролет, жалюзі, гаражних і в'їзних воріт, освітленням, а також іншими електричними пристроями.
Завдяки кваліфікованому персоналу, використанню передових технологій і запатентованих «ноу-хау» компанія створює пристрої автоматики, що відповідають високим стандартам якості і задовільняють найрізноманітніші вимоги споживача.
Автоматику Nero Electronics можна застосовувати самостійно, комбінувати між собою, а також підключати до будь-яких блоків автоматики інших фірм для створення комфорту, безпеки і єдиної комплексної системи управління будинком.

АВТОМАТИКА SIMU
Електроприводи Simu - надійні внутрішньовальні електроприводи для автоматизації важких ролетних систем і решіток.
Компанія Simu - одне з підприємств концерну Somfy, яке спеціалізується на виробництві приводів для важких ролетних систем.
Рівень якості продуктів Simu, рівень технічної підтримки та умови гарантійного обслуговування відповідають стандартам Концерну Somfy.
Електроприводи Simu - це надійні і безвідмовні двигуни, що дозволяють управляти важкими ролетними системами з масою полотна більше 180 кг.