Вікна у квартирі здатні забезпечити вас не лише відсутністю шуму, а й зберегти тепло у вашому домі чи офісі. Саме алюмінієві вікна здатні забезпечити це все на всі 100 %. 

Спеціалісти KTB Group знають як виконати монтаж вікон правильно, адже займаються цим вони вже багато років.

Телефонуйте: 0673645525

 

 

З кожним днем, все більше і більше, набуває популярності напрямок використання саме алюмінієвих вікон у будівництві. Чому так відбувається? Алюмінієві віконні системи дають можливість замовнику реалізовувати найбільш сміливі сучасні архітектурні проекти.

Алюмінієві вікна – це міцні, легкі, з екологічного матеріалу конструкції, які можна виготовити різних форм і розмірів, завдяки цьому вони користуються великою популярністю. Такі вікна є стійкими до корозії та довговічними – термін служби до 80 років. Окрім того, вони не піддаються  впливу ультрафіолету, опадів та є стійкими до мінливості погодних умов.

Алюмінієві конструкції – це відмінний варіант для лікувальних та навчальних закладів, офісів, а також для приватних будинків. Рамам вікон можна надати різноманітні кольори згідно школи RAL   або  ж ламінацію, що відтворює  фактуру та тони деревини. Також профіль  для таких конструкцій можна утеплити за допомогою використання спеціальних термовставок із полімерів. Застосування ущільнювачів забезпечує захист приміщення  від зовнішнього шуму та сприяє збереженню тепла. Це так званий «Теплий профіль».

«Холодний профіль» - це відсутність термовставки та менша кількість камер. Таку систему скління  використовують  найчастіше для офісних перегородок, промислових будівель, балконів, веранд, лоджій тощо. Тобто для тих приміщень де теплозбереження не є приорітетним.

«Теплі»  і  «холодні» алюмінієві вікна

В залежності від призначення конструкції можна обрати « теплий» або «холодний» профіль. Завдяки цьому  Вам не потрібно вибирати між красивими алюмінієвими вікнами та теплими металопластиковими. Сучасні технології  дозволяють створити «теплі»  алюмінієві конструкції!

Алюмінієві вікна – це легкі конструкції, в порівнянні з металопластиковими. Завдяки цій властивості їх можна виготовити великих розмірів . Окрім того вони володіють широким температурним режимом експлуатації – від 80С до +100 С. Для алюмінієвих  конструкцій також є характерним тонкий профіль, що забезпечує максимальне проникнення світла  у приміщення.

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна – це красиві та стильні конструкції. Вони мають акуратний профіль, витончені форми, а також можливість обрати забарвлення із широкого спектру кольорів та відтінків – згідно шкали RAL, або ж ламінація – відтворення текстури і тону порід дерева. Це дозволяє створити неперевершені конструкції, що стануть окрасою вашого приміщення.