Алюмінієва розсувна система для неопалювальних приміщень

Система включає профілі для виготовлення конструкцій розсувного, розпашного і глухого скління. Всі вони можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників та з'єднувачів. В основному призначена для неопалювальних приміщень (балкони, лоджії, зони барбекю, виносні тераси, зони видачі продукції для комерційних потреб, інтер'єрні перегородки)

Конструкція виробу являє собою прямокутну раму монтажною глибиною 60 мм, по направляючим якої за допомогою роликів рухаються стулки. Конструкція роликів дозволяє регулювати положення стулки по висоті і забезпечує плавний хід. Стики між стулками ущільнюються щітковим ущільнювачем, наявність якого забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчанню. Видима ширина профілю стулок становить 50 мм.

   Спеціальні обмежувачі переміщення стулки вгору виключають ймовірність її випадання при поривах вітру. Для забезпечення безпеки передбачена клямка, що блокує стулки в закритому вигляді. Кількість стулок у конструкції може варіюватися в залежності від ширини і висоти необхідного скління.

   Система проста для збору та встановлення. В розсувній частині профіль рами і стулок зарізається під кутом 90°.

   Даний профіль також дозволяє виготовляти внутрішні дверні конструкції (розсувні двері), інтер’єрні перегородки, тераси та ін.