Алюмінієва паралельно-розсувна система

У сучасному світі дуже популярні розсувні двері. Вони служать прекрасним середовищем для посилення краси наших житлових приміщень та ділових приміщень. Їх популярність також прискорюється простотою управління ними та великими перевагами. За допомогою своїх розсувних механізмів розсувні двері пропонують широкий вибір переваг для будь-якого будинку.

1.    Довговічність

Ці двері непохитні і довговічні. Якщо необхідні найкращі двері, які можуть запропонувати і надійність, і елегантність, то розсувні двері – це правильний шлях. 

Сьогодні на місце інших матеріалів прийшов алюміній. Такий матеріал набагато міцніший і довговічніший. Цікаво те, що маючи часто великі габарити подібні конструкції здаються непідйомними. Тим не менш, кожен може переміщати ці двері з великою легкістю, включаючи людей старшого віку, дітей та дорослих.

 

2.    Енергоефективність

У минулому розсувні двері були останнім варіантом щодо показників енергоефективності. Але враховуючи постійні вдосконалення та різні варіації технологій такі рішення стали повністю відповідати стандартам енергоефективності.

На даний час розсувні двері запобігають втратам теплого повітря з дому, отже роблять їх енергоефективними. Передбачені технічні можливості конструкцій та скла допомагають зменшити нерівномірне охолодження та нагрівання будинку.

 

3.    Варіації стилю та дизайну

Тут у вас маса варіантів. Вам точно вдасться вибрати необхідний варіант серед численних кольорів та дизайну, які зараз доступні на ринку. Вибираючи колір, переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам та очікуванням. Крім того, стиль і дизайн дверей змінюються залежно від матеріалу профілю, який ви вибрали.

Кожен матеріал має свої переваги та недоліки. Отже, вибирайте їх залежно від вашого бюджету та потреб.

 

4.    Багатогранний персонаж

Розсувні двері відрізняються своєю властивістю універсальності. Ця характеристика робить їх досить популярними на ринку. Такі двері можна використовувати в конференц-залі, ванній кімнаті, спальні та банкетному залі. Якщо у вас вдома є великий зал, вам вдасться отримати виняткові переваги щодо економії простору.

Також, така універсальність робить їх придатними для використання у торгових центрах через величезний трафік.

 

5.    Багато місця

Розсувні двері ідеально підходять для обмеженого простору. Враховуючи те, що вони можуть рухатися в одному положенні без поворотних частин, то це може забезпечити значну економію простору. В таких місцях ви можете спокійно планувати розміщення меблів або інших інтер’єрних рішень. Якщо такі двері монтуються не для існуючої будівлі, а для об’єктів, які тільки проектуються, можливо передбачити варіант з повною інтеграцією створок розсувних дверей у площину стіни.

 

Ці та інші переваги прекрасно апробовані на багатьох типах приміщень, тому для стандартних та не стандартних проектів наша відповідь однозначна – розсувні двері.