• 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  • ВИКЛИК ЗАМІРНИКА
  • ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАНТА
  • ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  • РОЗРОБКА ПРОЕКТУ

Спеціалісти «КТБ-Груп» за бажанням клієнта підготують візуалізацію проекту. У своїй роботі ми використовуємо сучасні комп'ютерні програми, що дозволяють отримувати максимально реалістичні зображення.

Візуалізація складається після проведення всіх необхідних вимірів і визначення основної концепції, форми, конфігурації, розташування, стилю і колірного оформлення об'єкта. На стадії розробки візуалізації вносяться необхідні корективи, а остаточний варіант узгоджується з замовником.

Здійснення замірів для майбутніх конструкцій – це дуже відповідальний процес, оскільки саме від нього залежить надійність і функціональність конструкцій.

Тому рекомендуємо довірити цей процес нашим спеціалістам, а не виконувати його самостійно.

Виїзд спеціаліста Компанії «КТБ-ГРУП» для здійснення замірів є БЕЗКОШТОВНИМ!

Консультація у компанії «КТБ-ГРУП» - це виявлення Вашої потреби та можливість обрати найкращий варіант саме для Вас.

На основі отриманої інформації консультант запропонує Вам декілька найбільш оптимальних рішень для Вас та запише Вас на заміри. 

Компанія "КТБ-Груп" проводить гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

У разі непередбачуваних ситуацій замовник може залишити запит на отримання сервісної підтримки чи необхідності поставки окремих елементів, деталей, який буде оперативно розглянутий нашими співробітниками.

Післягарантійне сервісне обслуговування здійснюється за окрему плату та проводиться протягом 5 робочих днів з моменту надходження заявки в сервісний центр.

Компанія «КТБ-Груп» надає консультації та професійну допомогу з проектування будівель. Наші фахівці готові підключитися на будь-якій стадії проектування.

Архітектурне проектування передбачає створення проектів:

  • житлових будинків (котеджів, будинків, резиденцій, особняків, дач і багатьох інших будівель);
  • громадських будівель (навчальних закладів, банків, офісів, торгово-розважальних центрів, спортивно-оздоровчих центрів, готелів, кафе, ресторанів та інше).