ЗАСКЛЕННЯ ФАСАДІВ

ЗАСКЛЕННЯ ФАСАДІВ

Всі ми бували в великих торгових центрах, офісних або адміністративних будівлях, приватних будинках, обладнаних великими скляними фасадами.

 

Які відчуття у нас викликає скляний фасад?

  • Більше світла. Велика площа засклення пропускає велику кількість сонячного світла. Приміщення стає «відкритим» для зовнішнього світу.
  • Відчуття простору. Прозорий фасад розширює межі будівлі. Ми наче знаходимося і в будівлі, і на вулиці одночасно.
  • У темну пору освітлена всередині будівля має привабливий вигляд з вулиці. Це дуже цінна якість для торгових і розважальних центрів.
  • Ваш будинок знаходиться в мальовничому місці? Фасад дасть можливість насолоджуватися навколишнім пейзажем прямо з дому.

 

Фасади — це складна архітектурна конструкція, яка спроектована для роботи у складних умовах. Конструкційні частини фасаду, підсилювачі, кріпильні елементи, елементи скління, всі вузли, задіяні у виготовленні та монтажі фасаду, повинні бути якісними та надійними.

 

Основну площу фасаду формують склопакети. Від якості склопакетів залежать: теплопровідність фасаду; світловий потік; зовнішній вигляд та безпечність. Ми використовуємо склопакети відомої компанії «Склоресурс».

 

Тому, звертайтесь до компанії КТБ-ГРУП – ми допоможемо реалізувати ваші замовлення та надати якість європейського зразка!